See veebileht kasutab küpsisefaile, et tagada parim võimalik kasutajakogemus. Lehe kasutamist jätkates jõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun
Allahinnatud E4 T.E.N.S. Vaata suuremalt

E4 T.E.N.S. massaažiaparaat

O4015

Uus toode

Seadmeid saadaval piiratud koguses.

Valu leevendus ravimiteta.

Omron E4 Tens on massaažiaparaat, mis leevendab lihaste valu ja väsimust. Seadet saab kasutada erinevatel keha piirkondadel: õlgadel, põlvedel, küünarliigestel, jalataldadel, sääremarjadel ja alaseljal.

Vaata videot!

Rohkem infot

Toode on laos

69,69 EUR

-32%

102,49 EUR

Rohkem infot

Omron E4 elektriline impulssmassaaziaparaat annab teile võimaluse leevendada lihas- ja närvivalu nõrga elektrilise stimulatsiooni teel. Sobivaima tulemuse saavutamiseks on võimalik valida kaheteistkümne erineva programmi vahel. Üks programm kestab 15 minutit.
Automaatses reziimis pakub Omron E4 kuut spetsiaalset stimulatsiooniprogrammi: õlgadele, seljale, liigestele, jalataldadele, kätele ja jalgadele. Kõigi nende stimulatsiooniprogrammide puhul on välja töötatud spetsiaalne stimulatsiooni järjekord, et tagatud oleks parim tulemus. Teil tuleb vaid elektroodid naha külge kinnitada, ravi ennast reguleerib kontrollseade. Stimulatsiooni tüüp on näha ekraanil ja selle suurust saab muuta. Omron E4-l on ka neli funktsiooni käsitsi seatavas reziimis, mille piires saab muuta intensiivsust ja sagedust. Tänu väikestele mõõtmetele ja kergele kaalule saab seda hõlpsasti endaga nii tööle kui ka reisile kaasa võtta.
Valude puudumisel võib Omron E4 kasutada massaaziaparaadina, millel on väga efektiivne toime lihaste kanguse ja kaela ning õlgade jäikustunde puhul. Omron E4 on suurepärane vahend organismi üldise väsimuse leevendamiseks ja mõjutatavate alade vereringe parandamiseks.

Kui te põete mõnda rasket haigust, siis pidage enne elektrilise impulssmassaazi aparaadi kasutamist kindlasti nõu oma arstiga! 

 Üldine

Mudeli tähis HV-F128-E
Patareide tööiga (15 min kasutust päevas) 3 kuud
Patareide tööiga (15 min kasutust päevas Hyper režiimis) 2 kuud
Sagedus (ligikaudne) Hz 1-1200
Voolutarve (ligikaudne) 85 mA
Töötemperatuur (Celsius) +10 ... +40
Tööniiskus (%) 30 - 85
Hoiutemperatuur (Celsius) -20 ... +40
Hoiuniiskus (%) 10 - 95
Aparaadi laius (mm) 60
Aparaadi kõrgus (mm) 199
Aparaadi paksus (mm) 21