See veebileht kasutab küpsisefaile, et tagada parim võimalik kasutajakogemus. Lehe kasutamist jätkates jõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun

Ole terve

Oleterve on Mefo AS toodete e-pood. Mefo AS on Eesti üks juhtivaid meditsiini- ja sporditehnika maaletoojaid. Juba 25 aastat oleme muutnud eesti tarbijatele mugavalt kättesaadavaks antud valdkonnas maailmas parimaks ja innovaatilisemaks tunnistatud tooted. Meie poolt imporditavatest kaubamärkidest on ilmselt kõige laiemalt tuntud kaasaskantava südame löögisageduse jälgimise seadme (pulsimõõtja) leiutanud soome kaubamärk Polar ja mitmeid kodukasutuse meditsiiniseadmeid leiutanud ja täiustanud jaapani kaubamärk Omron Healthcare.

Omron

Omron Healthcare on maailma juhtiv meditsiinitehnika – teraapia- ja monitooringuseadmete tootja. Meie tootevalikusse kuuluvad tipptasemel lahendused vererõhu mõõtmiseks, inhalatsiooni seadmed, elektroonilised termomeetrid kehatemperatuuri jälgimiseks, keha rasvasisalduse määramise vahendid ning paljud muud.

Polar

Polar pakub parimaid lahendusi kõigile spordiga tegelevatele inimestele – meie tootevalikust leiab endale sobiva lahenduse nii pühapäevasportlane kui ka absoluutsesse tippu kuuluv tippsportlane.