Polar

Polari FITNESS JA CROSSTRAINING pulsikellad aitavad teil iga treeningukorraga pisut rohkem saavutada. Pulsikellad kuulavad teie keha ja annavad täpselt teada, kui intensiivselt peate treenima ja kuidas treening teie keha mõjutab. Endale võetud treeningeesmärgist lähtuvas pulsivahemikus treenides saavutate palju parema tulemuse. Polar arvestab ...

Polar

Polari FITNESS JA CROSSTRAINING pulsikellad aitavad teil iga treeningukorraga pisut rohkem saavutada. Pulsikellad kuulavad teie keha ja annavad täpselt teada, kui intensiivselt peate treenima ja kuidas treening teie keha mõjutab. Endale võetud treeningeesmärgist lähtuvas pulsivahemikus treenides saavutate palju parema tulemuse. Polar arvestab iga südamelööki ja teie väldite ajaraiskamist. Niimoodi saate oma aega lemmikspordialaga tegeledes efektiivsemalt kasutada - olgu selleks siis ujumistreening, energiline tantsutund, jõutreening, pikamaajooks, maastikurattasõit metsas või rahustav joogatund.

Rohkem

Fitness ja crosstraining Siin on 4 toodet.

Kuvatud 1 - 4 kokku 4 tootest
 • FT7 on lihtsasti kasutatav stiilse disainiga treeningkompuuter. Mudel on mõeldud tervisesportlastele, kes tahavad teada, kas nad tõstavad treeninguga kehalist võimekust või põletavad rasvu.

  Allahinnatud!
  Toode on laos
 • Polar Loop 2 on stiilne ja veekindel aktiivsusmonitor, mis paneb su liikuma. Elegantne randmepael jälgib sinu igapäevast aktiivsust ja isegi und, et sind motiveerida ning juhendada parema tervise ja füüsilise vormi saavutamisel.

  Järeltellitav 7-21 päeva
 • Polar Balance on enamat kui vaid nutikaal. See terviklik kaalujälgimisteenus teeb söömis- ja liikumisharjumuste jälgimise lihtsaks. Juhiste järgimiseks ühenda see oma Polari aktiivsusmonitori ja tasuta Polar Flow teenusega.

  Toode on laos
 • Polar A300.Fitnesskell ja aktiivsusmonitor koos vööanduriga Vaadake videot:https://www.youtube.com/watch?v=SCOnxM0pNlA

  Allahinnatud!
  Tellimisel
Kuvatud 1 - 4 kokku 4 tootest