See veebileht kasutab küpsisefaile, et tagada parim võimalik kasutajakogemus. Lehe kasutamist jätkates jõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun

Omron

Omron Healthcare on maailma juhtiv meditsiinitehnika ja monitooringuseadmete tootja. Meie tootevalikusse kuuluvad tipptasemel lahendused vererõhu mõõtmiseks, inhalatsiooni seadmed, elektroonilised termomeetrid kehatemperatuuri jälgimiseks, keha rasvasisalduse määramise vahendid ning paljud muud. Kui aga vaadata meie poolt välja arendatud tehnil...

Omron

Omron Healthcare on maailma juhtiv meditsiinitehnika ja monitooringuseadmete tootja. Meie tootevalikusse kuuluvad tipptasemel lahendused vererõhu mõõtmiseks, inhalatsiooni seadmed, elektroonilised termomeetrid kehatemperatuuri jälgimiseks, keha rasvasisalduse määramise vahendid ning paljud muud. Kui aga vaadata meie poolt välja arendatud tehniliste lahenduste tagamaad, siis on Omroni pühendumuseks luua eeldused inimeste paremale tervisele. Meie eesmärgiks on täismahuline tervise jälgimise süsteem, mis võimaldaks vältida üha sagedasemaid terviseprobleeme nagu kõrge vererõhk, hingamisteede haigused, diabeet ja ülekaalulisus.

Rohkem

Omron Siin on 26 toodet.

Alamkategooria

 • Inhalaatorid

  Omron

  Vaba hingamine on enamike inimeste jaoks märkamatu ja loomupärane tegevus. Kahjuks need, kellel on astma, bronhiit, allergia või mõni muu hingamisteede haigus näevad loo teist poolt. Loomulikult määrab alati individuaalse ravi arst, kuid üha rohkem avastavad nii arstid kui patsiendid nebulisaatorite kasutamise eeliseid. Inhalaator muudab ravimi peeneks aerosooliks. Aerosooli sissehingamine on lihtne ja ei tekita üldjuhul ebamugavust. Omroni laia inhalaatorite tootevaliku ühisteks nimetajateks on kõrge kvaliteet, hästikontrollitud pihustamine, ravimi efektiivne kasutamine ja toodete pikk kasutusiga.

 • Vererõhk õlavarrelt

  Omron

  Omron on vererõhu mõõtmise valdkonna pioneer, kes töötab pidevalt välja ja rakendab kõige kaasaegsemaid ja innovaatilisemaid tehnoloogiaid. Märksõnadeks, millega esmajärjekorras arvestatakse on maksimaalne täpsus, kasutusmugavus ja saadud andmete kasulikkus patsiendile. Omron jälgib, et erinevate mudelite juures oleks kasutatud järjepidevaid disaini- ja menüülahendusi, et kasutajal oleks aparaatide uuendamine lihtne ja mugav.

 • Vererõhk randmelt

  Omron

  Omron on vererõhu mõõtmise valdkonna pioneer, kes töötab pidevalt välja ja rakendab kõige kaasaegsemaid ja innovaatilisemaid tehnoloogiaid. Märksõnadeks, millega esmajärjekorras arvestatakse on maksimaalne täpsus, kasutusmugavus ja saadud andmete kasulikkus patsiendile. Omron jälgib, et erinevate mudelite juures oleks kasutatud järjepidevaid disaini- ja menüülahendusi, et kasutajal oleks aparaatide uuendamine lihtne ja mugav. Randmelt mõõtmise vererõhuaparaadid on väikesed ja sobivad suurepäraselt inimestele, kes peavad vererõhku mõõtma tihti – seda ka kodunt eemal. Randmeaparaadid mahuvad käekotti ning on silmapaistva stiilse ja kaasaegse disainiga.

 • Sammulugejad

  Omron

  Kõige elementaarsem viis treenimiseks on käimistreeningud. Käimistreening on väga lai mõiste – selleks võib olla näiteks matk looduses või kõndimine bussipeatusest koju. Oluline on, et sammumine oleks järjepidev ning kestaks korraga üle 10 minuti. Kõik Omroni sammumõõtjad loevad kokku iga sinu päevas astutud sammu, kuid näitavad eraldi sammude arvu, mille astumisel oled tegelenud käimistreeninguga.

  Omron oli maailmas esimene, kes tõi turule digitaalse kiirendusandureid kasutava sammumõõtja. Omroni sammumõõtjad on täpsed – need ei loenda võnkeid ja rappumisi nagu traditsioonilised pendelmehhanismil põhinevad sammulugejad. Nii annavad Omroni sammumõõtjad mitmekülgset ja usaldusväärset tagasisidet sinu igapäevastest käimistreeningutest, motiveerides pidevalt rohkem tähelepanu pöörama keha vormishoidmisele. Lisaks tehtud sammudele näitavad Omroni sammumõõtjad eraldi aktiivseid samme, arvutavad päevas läbitud vahemaa, kulutatud kalorid ja põletatud rasva, jpm.

  Iga samm loeb, loe need kõik kokku!

 • Termomeetrid

  Omron

  Inimese normaalne kehatemperatuur on veidi alla 37°C. Temperatuuri tõus sellest piirist kõrgemale viitab terviseprobleemidele. Kehatemperatuuri jälgimine ja palaviku avastamine varakult võimaldab haigusele reageerida kiiresti ja efektiivsemalt. Omron pöörab suurt rõhku funktsionaalsete ja täpsete digitaalsete termomeetrite väljaarendamisele ja tootmisele. Meie tootevalikust leiab endale sobiva termomeetri igaüks.

 • Keha koostise mõõtmine

  Omron

  Omron on välja töötanud keha rasvasisalduse monitooringuseadmed, mis suudavad täpselt ja valutult mõõta keha rasvasisaldust. Keha rasvasisalduse monitoride kasutamine aitab saavutada enamat, kui pelgalt teada saada, kui palju on mingil hetkel kaalust alla võetud. Rasva põletamine ja kaalust alla võtmine pole päriselt üks ja seesama. Keha rasvasisalduse jälgimine dieedi või fitnessi kuuri ajal võimaldab teada saada püsivalt vähenenud kehakaalu. Omron soovitab kasutada kehakoostise monitore lähtudes arsti või professionaalse treeneri juhistest.

 • Kaalud

  Omron

  Omroni digitaalsed kaalud võimaldavad sul mõõta oma kehakaalu ja pidada arvestust tulemuste üle, et näha, kuidas su kehakaal muutub seatud eesmärgi suhtes.

 • ENS seadmed

  Omron

  Valu leevendus ravimiteta. Lokaalne selja, õlgade, liigeste ja lihaste ravi. Omroni ENS seadmetega saab edukalt leevendada stressi, väsimust ja lihasevalu. Kergendus ühe nupuvajutusega.

 • Tarvikud

  Omron

lehe kohta
Kuvatud 1 - 15 kokku 26 tootest
Kuvatud 1 - 15 kokku 26 tootest