See veebileht kasutab küpsisefaile, et tagada parim võimalik kasutajakogemus. Lehe kasutamist jätkates jõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun

Omron

Omron on vererõhu mõõtmise valdkonna pioneer, kes töötab pidevalt välja ja rakendab kõige kaasaegsemaid ja innovaatilisemaid tehnoloogiaid. Märksõnadeks, millega esmajärjekorras arvestatakse on maksimaalne täpsus, kasutusmugavus ja saadud andmete kasulikkus patsiendile. Omron jälgib, et erinevate mudelite juures oleks kasutatud järjepidevaid d...

Omron

Omron on vererõhu mõõtmise valdkonna pioneer, kes töötab pidevalt välja ja rakendab kõige kaasaegsemaid ja innovaatilisemaid tehnoloogiaid. Märksõnadeks, millega esmajärjekorras arvestatakse on maksimaalne täpsus, kasutusmugavus ja saadud andmete kasulikkus patsiendile. Omron jälgib, et erinevate mudelite juures oleks kasutatud järjepidevaid disaini- ja menüülahendusi, et kasutajal oleks aparaatide uuendamine lihtne ja mugav.

Rohkem

Vererõhk õlavarrelt Siin on 2 toodet.

Kuvatud 1 - 2 kokku 2 tootest
  • OMRONi uue põlvkonna vererõhuaparaat M2 omab nüüd mitmeid kontrollfunktsioone! See täisautomaatne aparaat pakub kõike vajalikku mugavaks, kiireks ja täpseks vererõhu mõõtmiseks.

    Toode on laos
  • M7 Intelli IT vererõhuaparaadiga vererõhu mõõtmine on kiire, lihtne, täpne ning iPhone-Android ühendamise võimalusega. Manseti vale paigaldus on üks sagedasemaid põhjuseid miks vererõhu mõõtmisel saadakse ebatäpne tulemus, selle vältimiseks on aparaat varustatud Intelli Wrap Cuft mansetiga, mis tagab mugava ja valutu mõõtmise.

    Allahinnatud!
    Toode on laos
Kuvatud 1 - 2 kokku 2 tootest