See veebileht kasutab küpsisefaile, et tagada parim võimalik kasutajakogemus. Lehe kasutamist jätkates jõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun

Omron

Kõige elementaarsem viis treenimiseks on käimistreeningud. Käimistreening on väga lai mõiste – selleks võib olla näiteks matk looduses või kõndimine bussipeatusest koju. Oluline on, et sammumine oleks järjepidev ning kestaks korraga üle 10 minuti. Kõik Omroni sammumõõtjad loevad kokku iga sinu päevas astutud sammu, kuid näitavad eraldi sammude...

Omron

Kõige elementaarsem viis treenimiseks on käimistreeningud. Käimistreening on väga lai mõiste – selleks võib olla näiteks matk looduses või kõndimine bussipeatusest koju. Oluline on, et sammumine oleks järjepidev ning kestaks korraga üle 10 minuti. Kõik Omroni sammumõõtjad loevad kokku iga sinu päevas astutud sammu, kuid näitavad eraldi sammude arvu, mille astumisel oled tegelenud käimistreeninguga.

Omron oli maailmas esimene, kes tõi turule digitaalse kiirendusandureid kasutava sammumõõtja. Omroni sammumõõtjad on täpsed – need ei loenda võnkeid ja rappumisi nagu traditsioonilised pendelmehhanismil põhinevad sammulugejad. Nii annavad Omroni sammumõõtjad mitmekülgset ja usaldusväärset tagasisidet sinu igapäevastest käimistreeningutest, motiveerides pidevalt rohkem tähelepanu pöörama keha vormishoidmisele. Lisaks tehtud sammudele näitavad Omroni sammumõõtjad eraldi aktiivseid samme, arvutavad päevas läbitud vahemaa, kulutatud kalorid ja põletatud rasva, jpm.

Iga samm loeb, loe need kõik kokku!

Rohkem

Sammulugejad Olemas 1 toode.

Näitame 1 - 1 kokku 1 tootest
  • Walking Style One sammumõõtja uus põlvkond. Nüüd kasutusel uuenduslik 3D andur, mis võimaldab sammumõõtjat kanda puusa, taskus või kotis. 2.1 mudel on baasmudeli täiendatud võimalustega versioon.

    Toode on laos
Näitame 1 - 1 kokku 1 tootest